Loading

Informace o využití souborů cookies a o elektronické evidenci tržebpřijímám

Lidské zdravotní výhody kočičího vrnění

 

 

Léčivá síla kočičího vrnění
Podle nejnovějších výzkumů nám naši kočičí přátelé poskytují víc než jen emocionální podporu. Domácí kočky by mohly opravdu přispět k našemu zdraví svým uklidňujícím vrněním.

 

Když kočka vrní na frenvekci mezi 20-140 Hz, lidé kteří jsou okol mohou z těchto vibrací terapeuticky těžit. Vrnění se vztahuje k snížení stresu, zmírnění příznaků astmatu, snižuje šanci mít infarkt a dokonce posiluje kosti.

 

Terapie zvířaty má čím dál větší sílu v mnoha komunitách a podle Animal Planet, existuje výzkum, který naznačuje, že majitelé domácích zvířat žijí déle než lidé bez zvířat.

 

Zdá se, že naše vlastní zvířata mají schopnost ulevit nám od problémů, nebo aspoň přispět k tomu. Aby se zdály méně důležité. Poutu mezi zvířetem a majitelem možná nikdy nebude plně porozuměno( kočky obzvláště, vždycky byly takové magické a tajemné a teď ještě mají léčivé schopnosti?!), ale je hezké vědět, že mít chlupatého důvěrníka může přidat roky do našeho života.

 

Takže jestli se snažíte přimět členy své domácnosti, abyste si pořídili koťátko, ukažte jim tento článek a zastavte se v útulku.